header image

Apie ministeriją

Mielieji,


Sveikinu Jus, užsukusius į virtualius Sveikatos apsaugos ministerijos namus. Labai tikiuosi, kad Jūs čia rasite visą reikalingą informaciją. Be to, atkreipkite dėmesį į naudingus patarimus sveikatai, išsakykite savo nuomonę apklausoje, pasidomėkite patarimais, kaip išvengti gripo – turime išties platų spektrą aktualios informacijos, ji Jums padės geriau pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata!

Taip pat noriu atkreipti Jūsų dėmesį į nemokamą Sveikatos apsaugos ministerijos numerį. Surinkę 8 800 66 00 4, Jūs galėsite gauti atsakymus į dominančius klausimus – arba pasidalinti informacija su mumis, pavyzdžiui, apie užfiksuotus korupcijos atvejus, apie netinkamą sveikatos priežiūros įstaigų darbą.

Apskritai, tiek aš, tiek mano komanda laukiame Jūsų nuomonių ir idėjų – jomis galite pasidalinti tiek rašydami bendruoju ministerijos paštu ministerija@sam.lt, tiek ministerijos vadovybei, kurios kontaktus rasite paspaudę šią nuorodą.

Mūsų, sveikatos apsaugos sistemos darbuotojų, ir Jūsų, gerbiamieji, laukia bendras iššūkis: padaryti taip, kad sveikatos apsauga Lietuvoje veiktų sklandžiai. Tam reikia ir priimti naujus sprendimus, ir atstatyti ankstesnius, pasiteisinusius, elementus.

Tačiau ko reikia labiausiai – tai ryžto keistis ir žinių, kaip permainas įgyvendinti. Tuo tikslu subūriau profesionalią komandą ir su Jūsų pasitikėjimu mes reanimuosime Lietuvos sveikatos apsaugos sistemą!


Pagarbiai,
Rimantė Šalaševičiūtė
www.sam.lt

Paskutinė atnaujinimo data: 2015-08-12